כותרת ״עיצוב גרפי אישי״

רביעיות למפגש משפחה מורחבת

לפעמים מפגשים של המשפחה המורחבת קצת מתפספסים. מרוב אנשים ומהומה, בסוף לא תמיד מצליחים להגיע למפגש שמחבר בין כולם. לפני ליל הסדר של המשפחה המורחבת שלנו, חשבתי לעצמי מה אני יכולה להביא כמתנה, ואז החלטתי להכין את המשחק. כל אחת מהמשפחות התבקשה לתת לי לכל בן משפחה 4 תמונות ו-4 עובדות עליו, רצוי משעשעות. כך כל בן משפחה הפך להיות רביעיה במשחק.

אחרי ארוחת הצהרים של החג, כשהיתה התבחבשות כזאת של מה עושים עכשיו, שלפתי את הקלפים וישבנו למשחק עם כולם. ״יש לך יואב?״, ״יש לך יונתן?״, יש לך נעמי?״, יש לך ״עד גיל 12 לא סבל טחינה והיום אוכל אותה עם כל דבר?״, יש לך ״עשתה באנג׳י מכדור פורח?״, יש לך ״שונאת ללכת לישון, שונאת לקום?״.

בקיצור: היה להיט. שילוב של אלבום תמונות ושל דברים שלא תמיד יודעים אחד על השני. וכיוון שמי שנתן את החומרים בדרך כלל היה אחד ההורים, אז לרוב המשתתפים כל קלף היה הפתעה מבחינת התוכן, וכולם ביקשו לראות כל רביעיה אחרי שהושלמה כדי לראות את התמונות.

היה משחק ארוך (הרבה אנשים במשפחה יצרו לנו 108 קלפים!), משעשע ומחבר. וכל משפחה (גם מי שהבריז מליל הסדר) קיבלה עותק מתנה לחג.

אפשר כמובן לעשות את המשחק גם למשפחה יותר מצומצמת, עם נושאים משותפים נוספים ולא בהכרח רביעיה לכל בן משפחה, יש מלא רעיונות וזה יוצא ממש כיפי!

יש לכם רעיון שרוצים לעצב? דברו איתי!

סלוגן ״חיבור לעצמנו ובינינו, בכיף!״