לוגו ״בליבי״

הסיפור של בליבי מתחיל בחיפוש האישי שלי איך להוסיף משמעות וחיבור ברגעים מסויימים בחיים, שאם לא שמים לב, יכולים לחמוק ולהיות סתמיים ושטוחים.

קחו למשל את המשחק לליל הסדר.
המצאתי אותו כשעמדנו פעם ראשונה כמשפחה מול ליל סדר בלי ההורים, וידעתי שאם אני לא אעשה משהו, ליל הסדר יהיה מילמול מהיר של ההגדה ויאללה אוכל. זה הציק לי ממש, וחיפשתי דרך שתייצר איזה קליק של חיבור אישי לערכים הגדולים של החג. דרך שתתאים גם לילדים עם אלרגיה לדידקטיות, גם למי שלא ישקיע עכשיו בלימוד מעמיק של החג, וגם למי שכן, אבל ישמח לאיזה זווית חדשה. וכך נולד ״את פתח לו – מירוץ אגוזים לאפיקומן״. עם שאלות ומשימות שמושכות אותך לשים את עצמך בתוך הסיפור של החג, כאן ועכשיו. בחלקו מתפלצף, בחלקו מצחיק, והעיקר – מחבר.

הגל השני של המוצרים היה סביב שנת הבת מצווה של הבת שלי.
לא יכולתי לסבול את הרעיון של ״בת מצווש״ והתעקשתי למצוא דרכים לייצר משהו שנוגע בלב, עם חיבור משפחתי אינטימי, והטמנת זרעים של מודעות עבור הבת שלי. וכל זה, בין סגרים בשנת קורונה…
את הרעיונות המוצלחים שניסינו ואהבנו, החלטתי להפוך למוצרים, כי אם זה שימח אותנו, בטח יהיה עוד מי שיהנה מהם. המוצרים הם בעצם סוג של סדנא מונחית, רק שהיא מגיעה בקופסא, ואתם מעבירים אותה לעצמכם.

לפעמים קשה לזוז מהאנרגיה והמירוץ של היומיום.
אבל הנה יש חגים, ושמחות משפחתיות מכל מיני סוגים, וברגע כזה של עצירה, אפשר להכניס ערך מוסף, ולהרגיש איזה ניצוץ של חיבור.

אני מעצבת גרפית כבר הרבה שנים, ועושה מגוון רחב של עבודות.

אחד הדברים שאני מאוד אוהבת לעשות זה פרויקטים משפחתיים מכל מיני סוגים, לבת מצווה, ליומולדת עגול ועוד ועוד. בעיקר כשיש תוכן.

יש לאנשים רעיונות חמודים וזה כיף גדול להגשים אותם. החלטתי להכניס את הנושא של גרפיקה אישית/משפחתית תחת המותג של בליבי, כי בעיני זה לגמרי יושב על הנקודה של חיבור וחיזוק קשר.

מוזמנים להציץ, אולי יבוא לכם איזה רעיון..

כותרת ״עיצוב גרפי אישי״
תמונת משפחה משפחת לורנס

מי אני ומה שמי

הי! אני חמוטל, נשואה ליונתן ואמא ליואב, אבישי ואיילה. עובדת כמעצבת גרפית עצמאית, וכותבת בבלוג שלי על מה שמעניין אותי. הגילט-שופינג שלי זה ספרי עיון שמצטברים לי על המדף (אני אפילו קוראת אותם לפעמים!), מגדלת ילדים, חתולים, כלבים, עציצים, ויחד איתם את עצמי. קוראת ספרי מתח סקנדינביים ומבשלת לשבת, שרה בימי רביעי בחבורת זמר (כן!) ולפעמים מצליחה לשים לב לשקיעה.

מתבוננת על העולם ועל עצמי. ואיכשהו מוצאת את עצמי תמיד בין לבין: בין רוחניות ומעשיות, בין הדתי לחילוני, בין מקומיות לגלובליות, בין הימין לשמאל, בין פושטקיות לרצינות על גבול החומרת סבר, בין יצירתיות ופעלתנות לבטטיות כהלכתה. לא פה ולא שם, ואולי דווקא גם פה וגם שם. מלקטת תובנות.

אני מחפשת חיבור למשמעות, אבל בלי שיהיה דידקטי וכבד. זה קצת כמו אוכל בריא מול ג׳אנק פוד: ברמת העיקרון כולם מעריכים אוכל בריא, אבל אם זה לא טעים.. לא תודה. אז כשמדובר על אוכל הטריק הוא למצוא אוכל גם בריא וגם טעים. וכשמדובר ברעיונות שיש בהם עומק, או משהו קצת יותר עדין מהריצה היומיומית, הטריק הוא להכניס בהם איזשהי קריצה, איזה ניצוץ שיגרום לזה להיות פשוט כיף. וזה האתגר שאני מנסה לפצח בכל מיני דרכים ולגבי כל מיני תחנות במעגלי הזמן והחיים.

לפעמים עולים לי רעיונות ונולדים דברים חדשים, וחוץ מזה אני עושה כל מיני דברים, וכותבת על מה שמעניין אותי. אם מעניין אתכם להשאר בקשר – כאן אפשר להרשם לעדכונים (אני שולחת במתינות, ותמיד אפשר להסיר אם כבר לא רלוונטי) >>
איור צרו קשר
איור רכישה מרוכזת

רכישה קבוצתית

ראיתם פה מוצר שהדליק אתכם
ורוצים לקנות כמות לשכונה, לקהילה, לבית הספר?

המחירים כמובן משתנים ברכישה בכמות, ולמשחקי ״את פתח לו״ יש גם גרסאות כחוברת על מנת להוזיל עלויות באופן משמעותי.
ווצאפו אלי אל 0544428210