כותרת ״עיצוב גרפי אישי״

סיפור משפחה ליומולדת 90

אז… פרויקט אישי, והפעם אני לא רק המעצבת אלא גם הלקוחה: חמי חוגג 90, וחשבתי שיהיה נכון לעשות לכבוד האירוע מצגת עם סיפור המשפחה, בשילוב תמונות ועץ המשפחה.

זה המון עבודה לאסוף את המידע, לשייך את התמונות, לסדר את עץ המשפחה, ללקט את הסיפורים ולעשות סדר. מעניין אם בסוף, כשזה מגיע מסודר והגיוני, מבינים כמה עבודה יש מאחורי הקלעים. המון. אבל גם המון סיפוק, כי בשונה מלשמוע סיפור פה, שם של מישהו שם, ולהסתבך עם להרכיב את זה למשהו אחד – כשמספרים את הסיפור בצורה מסודרת, עם תמונות ממחישות, הסיפור מקבל צורה ותוקף. אני מרגישה שאני מבינה יותר את כל המשפחה, על רקע סיפור הרקע.

בהיבט הטכני – תהיה מצגת, והתלבטתי איך להציג את עץ המשפחה. ובסוף, כיוון שרצינו שיהיה לסבא עותק מהמצגת, והוא לא בדיוק טכנולוגי בשביל לשבת ולצפות בזה על גבי מסך, אספתי את הכל לאלבום אחד שמשלב גם את הסיפור, וגם את עץ המשפחה פנימה, מפורק כל פעם לפי חלק המשפחה שמדברים עליו.

אני שמה פה כמה כפולות עמודים לדוגמא, ומאוד שמחה בתוצאה. מקווה מאוד שבמהלך האירוע, זה שסיפור הבסיס מסופר בצורה מסודרת, יאפשר לסבא לספר עוד זכרונות ופרטים שאולי לא שמענו קודם.

אם יש לכם גם רצון לפרויקט כזה, או שכבר עשיתם מאמץ וכתבתם לבד או עם מישהו את סיפור המשפחה – אני ממש אשמח לעזור לכם לתת לזה מעטפת מכובדת ומרגשת, שתעזור להבהיר את הסיפור, לייצר גאווה משפחתית סביב מזכרת סופר משמעותית.

יש לכם רעיון שרוצים לעצב? דברו איתי!

סלוגן ״חיבור לעצמנו ובינינו, בכיף!״